DigiMaster Uydu Kumanda

479,00 TL
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
DigiMaster  Uydu Kumandası
 
Çalıştırdığı Marka ve Modeller ;


Goldmaster 4100-4150-4200-4300-4350-5500-9100-9200-9400-9450
Goldmaster 9500-9700-10100-10300-10400-10500-10700-10800
Goldmaster 10900-54000-55000-56000-57000-60200-60400-60900
Goldmaster 64000-65000-67000-70000-75000-77000-79000-80800
Goldmaster 85000-87000-89000
DigiMaster 58000-4500-5300
TopField 5000-5200-6100-59000
Arçelik / BEKO 500
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
HSBC Bank
Advantage
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1479,00 TL479,00 TL
2239,50 TL479,00 TL
3159,67 TL479,00 TL
4119,75 TL479,00 TL
595,80 TL479,00 TL
679,83 TL479,00 TL
768,43 TL479,00 TL
859,88 TL479,00 TL
953,22 TL479,00 TL
1047,90 TL479,00 TL
1143,55 TL479,00 TL
1239,92 TL479,00 TL
Akbank, Citi Bank
Axess
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1479,00 TL479,00 TL
2239,50 TL479,00 TL
3159,67 TL479,00 TL
4119,75 TL479,00 TL
595,80 TL479,00 TL
679,83 TL479,00 TL
768,43 TL479,00 TL
859,88 TL479,00 TL
953,22 TL479,00 TL
1047,90 TL479,00 TL
1143,55 TL479,00 TL
1239,92 TL479,00 TL
Ziraat Bankası
Bankkart
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1479,00 TL479,00 TL
2239,50 TL479,00 TL
3159,67 TL479,00 TL
4119,75 TL479,00 TL
595,80 TL479,00 TL
679,83 TL479,00 TL
768,43 TL479,00 TL
859,88 TL479,00 TL
953,22 TL479,00 TL
1047,90 TL479,00 TL
1143,55 TL479,00 TL
1239,92 TL479,00 TL
Denizbank, Garanti Bankası, ING Bank, Şekerbank, TEB, Türkiye Finans
Bonus
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1479,00 TL479,00 TL
2239,50 TL479,00 TL
3159,67 TL479,00 TL
4119,75 TL479,00 TL
595,80 TL479,00 TL
679,83 TL479,00 TL
768,43 TL479,00 TL
859,88 TL479,00 TL
953,22 TL479,00 TL
1047,90 TL479,00 TL
1143,55 TL479,00 TL
1239,92 TL479,00 TL
Finansbank
CardFinans
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1479,00 TL479,00 TL
2239,50 TL479,00 TL
3159,67 TL479,00 TL
4119,75 TL479,00 TL
595,80 TL479,00 TL
679,83 TL479,00 TL
768,43 TL479,00 TL
859,88 TL479,00 TL
953,22 TL479,00 TL
1047,90 TL479,00 TL
1143,55 TL479,00 TL
1239,92 TL479,00 TL
İş Bankası
Maximum
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1479,00 TL479,00 TL
2239,50 TL479,00 TL
3159,67 TL479,00 TL
4119,75 TL479,00 TL
595,80 TL479,00 TL
679,83 TL479,00 TL
768,43 TL479,00 TL
859,88 TL479,00 TL
953,22 TL479,00 TL
1047,90 TL479,00 TL
1143,55 TL479,00 TL
1239,92 TL479,00 TL
Halkbank
Paraf
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1479,00 TL479,00 TL
2239,50 TL479,00 TL
3159,67 TL479,00 TL
4119,75 TL479,00 TL
595,80 TL479,00 TL
679,83 TL479,00 TL
768,43 TL479,00 TL
859,88 TL479,00 TL
953,22 TL479,00 TL
1047,90 TL479,00 TL
1143,55 TL479,00 TL
1239,92 TL479,00 TL
Albaraka Türk, Anadolubank, Vakıf Bank, Yapı Kredi
World
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1479,00 TL479,00 TL
2239,50 TL479,00 TL
3159,67 TL479,00 TL
4119,75 TL479,00 TL
595,80 TL479,00 TL
679,83 TL479,00 TL
768,43 TL479,00 TL
859,88 TL479,00 TL
953,22 TL479,00 TL
1047,90 TL479,00 TL
1143,55 TL479,00 TL
1239,92 TL479,00 TL
Kuveyt Türk
SağlamKart
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1479,00 TL479,00 TL
2239,50 TL479,00 TL
3159,67 TL479,00 TL
4119,75 TL479,00 TL
595,80 TL479,00 TL
679,83 TL479,00 TL
768,43 TL479,00 TL
859,88 TL479,00 TL
953,22 TL479,00 TL
1047,90 TL479,00 TL
1143,55 TL479,00 TL
1239,92 TL479,00 TL
Henüz soru bulunmamaktadır.
Yükleniyor...